Meie poolt pakutavad teenused:

Mööbli
valmistamine


Kui sul on joonis, teeme vajaliku mööblieseme täpselt joonise järgi valmis. Kui sul on esialgu ainult idee, siis tule ja räägi meile sellest! Teeme kõigepealt joonise ning sa näed oma ideed esmalt 3-d pildina. Seejärel käivitame puidupingid ning peagi saad oma uue ja unikaalse mööblieseme kasutusse võtta.


Köögimööbli
valmistamine


Köök on kodu süda. Lisaks toiduvalmistamisele on köök ka mõnus ajaveetmise paik. Õnnestunud köögilahendus teeb kogu pere õnnelikuks! Projekteerime ja ehitame köögimööbli just sinu soovide järgi. Iga köök on unikaalne, kuid kvaliteet, kasutusmugavus ja vastupidavus iseloomustavad kõiki meie töid.

Sina annad ette köögi mõõdud ning valid välja stiili, materjalid ja värvid. Meie oskame anda sulle head nõu – praegu on olemas nii palju erisuguseid ja huvitavaid lahendusi! Aitame luua ilusa, mugava ja funktsionaalse köögi, mis sobib sinu ja sinu koduga kokku.

Saame pakkuda mitmesuguseid erinevaid ukseprofiile, materjale ja toone ning samuti on meil suurepärane köögifurnituuri valik. Tööpinnaks võid kasutada nii plasti, puitu kui ka kivi. Köögi saad tellida kas koos tehnikaga või ilma.


Lükanduksed


Valmistame need just sinule sobivast materjalist ja vajalikus mõõdus. Lükanduksi saab tellida täisteenusena, see tähendab, et teeme uksed valmis ja tuleme paigaldame need sulle ära ka.


Täispuidust
kummutid


See väärikas mööbliese kaunistab iga interjööri. Täispuit on aegumatu ja see kummut kestab veel ka sinu lapselaste kodudes.


Diivanilauad


Iga kodu on eriline, kuid diivanilaud satub ikka olema elutoa keskpunktis. Meilt saad just sellise diivanilaua, mis sinu koduga kokku sobib.


Voodid


Kas kitsas või lai? Kõrge või madal? Või hoopis erikujuline? Sinul on soovid, meil on oskused, kuidas neid soove teostada.


Riiulid


Kas pole tore, kui riiulid on täpselt õiges mõõdus? Seinast seinani, põrandast laeni või hoopis eriti täpselt välja timmitud, et mahtuda esikus kahe ukse vahele? Valmistame just sellise riiuli, nagu sinul vaja.


Aknalauad


Soliidne aknalaud kaunistab iga ruumi. Millise kujuga, kui suur, kui paks – seda otsustad sina. Valmistame aknalaudu täispuidust või MDF-plaadist ja katame värviga. Täispuidust aknalaua viimistleme õli, laki või peitsiga.


Mööblidetailid


Mööblidetaile võime teha nii joonise järgi kui ka näiteks vana treitud detaili järgi. Kui tuled meie juurde vana kulunud lauajalg käes, teeme su lauale uued samasugused jalad! Ja kui soovid, saad kohe uue lauaplaadi ka juurde tellida ning ongi sul uus laud olemas! Meie mööblidetailid on kvaliteetsed – saame neid valmistada ja viimistleda täpselt nii nagu sa soovid.


Köögikapi uksed


Su köök vajab värskendamist? Valmistame köögikapiuksi nii täispuidust, spoonitud materjalist kui MDF-plaadist. Kapiukse viimistleme kas värvi, laki või õliga.


Lauaplaadid


Meilt saab igas suuruses ja mõõdus lauaplaate. Ka materjalide valik on mitmekesine. Leiame üheskoos kindlasti sulle sobiva variandi.


Treppide valmistamine


Kui trepitegemiseks läheb, pöördu kindlasti meie poole! Valmistame treppe alates joonisest kuni transpordi ja paigalduseni.

Trepp võib olla kogu hoone keskpunkt ja pilgupüüdja. Soovid traditsioonilist puidust treppi? Palun! Soovid veidi erilisemat ja moodsamat lahendust? Teeme ära!


Trepiastmed
Trepiastmed valmistame täispuidust. Valikus on pikk lamell või sõrmjätkatud puit. Materjalina saab lisaks kodumaistele puiduliikidele kasutada ka midagi eksootilisemat. Trepiastmed viimistleme õli või lakiga. Trepi saab muuta omanäoliseks valgustusega – näiteks astmete all võib kasutada LED lampe. Valgustuse võib monteerida ka käsipuu sisse.
Trepipõsed
Trepipõsed ehk kandvad detailid teeme täispuidust, metallist ja vineerist. Katame need soovitud spoonikihiga või vineeriga, mille peale tuleb MDF-plaat. See viimane variant on eriti hea, kui soovid värvitud põsepuudega treppi. Põsepuude valikuid on kolm: astmed põsepuude vahel, astmed põsepuude peal ja niinimetatud ühetala trepp.
Trepipiirded
Trepipiirded – siin saab kasutada väga mitmekesiseid materjale. Puidust postidega piire on klassikalisem. Klaasist piire on modernsem ja õhulisem. Ka metallpulkadega piire on hea valik. Piirde võib tellida eraldi mõne trepiosa juurde, näiteks astmete juurde.

Kui tead täpselt, mida tahad, siis tule ja kirjelda meile oma unistuste treppi! Kui vajad otsustamisel nõu ja abi, siis arutleme sinuga koos ja leiame sulle kõige sobivama variandi.


Täispuidust
töötasapinnad


Töötasapindu saame valmistada mitmesuguse paksusega ja erinevast puidust. Võtame aluseks sinule vajalikud mõõdud ja lõikame tasapinna sisse kõik nõutavad avad (valamule, pliidile jm) Mõtle enne läbi, kas soovid valamu paigaldada tasapinna peale või alla. Viimane variant tundub mugavam, sest siis saab mustuse lihtsa vaevaga otse valamusse pühkida. Sama küsimus tekib pliidiplaadiga. Kas see tuleb tasapinna peale või süvistatuna tasapinna sisse? Töötasapinna viimistlemiseks soovitame õli ning tasapinna serva on võimalik ka faasida.


Treimine


Oled ettevõtja ja vajad oma tootmise jaoks kvaliteetseid puitdetaile? Hea meelega teeme sulle pakkumise detailide tootmiseks.Treime joonise alusel ning vajadusel koostame joonise sinu kirjelduse järgi ise. Sel juhul saadame sulle joonise ette, et näeksid pilti tulemusest juba enne töö alustamist. Suuremate koguste puhul kasutame šabloone, et detailid tuleksid identsed. Kõiki puidust detaile saame vastavalt vajadusele lihvida ja viimistleda. Peitsime, õlitame, lakime või värvime – lõpptulemus saab just selline, nagu sinule vaja! Meie seadmepark on aja jooksul pidevalt täienenud ja tootmisvõimsused kasvanud. Meil on pikaajalised kogemused ning toodangu kvaliteet on meile esmatähtis. Koostööpartnerina hindame avatud suhtlust, täpsust ja lubadustest kinnipidamist – just sellised oleme ka ise.


Mööbli
viimistlemine


Mõnikord on vaja vaid viimast pintslitõmmet, et tulemus saaks täiuslik. Kui soovid viimistleda mööblit või mööblikomponente, siis aitame hea meelega! Värvime, lakime, peitsime ja õlitame. Saame töödelda MDF-plaati, vineeri ning spoonitud ja täispuidust tehtud detaile. Näiteks võime värskendada su kulunud köögi fassaadi nii, et see näeb välja nagu uus. Võib-olla soovid valida oma köögimööblile uue värvi? Teeme ära! Valikus on ka efektne kõrgläikega viimistlus. Samuti võid meie poole pöörduda, kui vajad täiesti uut köögimööblit.